Nasze uczestnictwo w obchodach 50-lecia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Poniatowej

18 listopada 2015 roku 50-lecie istnienia obchodziła Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej. Uroczystość, na której byli zgromadzeni liczni goście z Województwa, Powiatu i Gminy, uświetnił występ szkolnego chóru „Szpaczki”, działającego w naszej szkole pod kierownictwem Pani Grażyny Papierz. Podziękowanie za współpracę otrzymała nasza Pani dyrektor Renata Kilian i wspomniana już Pani Grażyna Papierz. Wyróżnienie za postawę czytelniczą i cenne nagrody książkowe odebrały aż trzy uczennice kl.3 naszej szkoły: Aleksandra Pietroń, Kinga Koma i Małgorzata Tarkowska. Dziewczynki są stałymi czytelniczkami Filii Biblioteki Publicznej w Kraczewicach. Gratulujemy! – red. ucz. klasy VI – Rafał Cięszczyk