Jesienny Koncert Przedszkolaków

„Kto powiedział, że jesień jest smutna,
że ma kolor szarego płótna,
że jej prawie nie widać we mgle?
Kto to wszystko powiedział?
Ja nie!”

W dniu 27.11.2015 odbył się w naszym przedszkolu „Koncert jesienny”, na którym dzieci z grup przedszkolnych 3-4 latki i 5- latki pożegnały kończącą się porę roku – Jesień. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne, jak również wykazały się dużym poczuciem rytmu grając na instrumentach. W trakcie śpiewania deszczowych piosenek dzieci potrafiły przekonać, że na przekór wszystkiemu „my lubimy jesień”! Nasze przedszkolaki spisały się na medal! W nagrodę za piękne występy zostały obdarowane przez panią dyrektor i wychowawców słodkimi łakociami. Gratulujemy dzieciom wspaniałego występu. – wych. J. Witkowska