„Są ludzie i chwile, których się nie zapomina”

24 czerwca 2022 r. świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Akademię rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego i szkolnego oraz przekazania sztandaru przez ósmoklasistów przedstawicielom klasy siódmej. Wzruszającą chwilą było ślubowanie naszych absolwentów.

Uczniowie kończący naukę zaprezentowali program artystyczny pt. „Są ludzie i chwile, których się nie zapomina !”. Humorystycznie podziękowali całej społeczności szkolnej – nauczycielom, obsłudze, kolegom z klas młodszych oraz rodzicom za wspólny czas spędzony w szkole. Na zakończenie ze wzruszeniem i ze łzami w oczach odśpiewali piosenkę „Ostatni raz z moją klasą”. Po części artystycznej wszyscy Absolwenci otrzymali pamiątkowe albumy, nagrody i świadectwa.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła uczniom z pozostałych klas świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia w różnych dziedzinach. W tym roku po raz pierwszy została wręczona nagroda „Skoczka” przyznawana uczniowi, który w danym roku szkolnym uzyskał największy progres z przedmiotów egzaminacyjnych (j. polski, matematyka, j. angielski). Laureatami tej nagrody zostały Patrycja Powałka  ucz. kl. VII i Kinga Kiełbasa ucz. kl. VI.

            Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !