Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 20 maja 2022 roku w Kinie „Czyn” w Poniatowej odbył się 41 Mały Konkurs Recytatorski na etapie gminnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktoria Chyła, Wojciech Chyła, Zofia Czopek (kl. I), Barbara Mróz, Katarzyna Lenart, Franciszek Karaś (kl. III), Hubert Kłosowski, Maria Szeląg, Barbara Szeląg, Magda Okoń (kl. IV), Wiktoria Rogala, Szymon Wójtowicz (kl. V), Karol Dacka, Nadia Chwaszczewska (kl. VII), Mikołaj Kowalski (kl. VIII).

             W konkursie udział wzięło 32 recytatorów, zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Z wielką radością informujemy, iż konkurs zakończył się sukcesem uczennicy klasy VII Nadii Chwaszczewskiej.

Gorąco dziękujemy wszystkim recytatorom za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły, a Nadii Chwaszczewskiej gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach na etapie powiatowym w Opolu Lubelskim. – J. Witkowska

Uczniowie z klasy I