Nasze recytatorskie potyczki

11 kwietnia bieżącego roku dwoje uczniów naszej szkoły – Rafał Cięszczyk z klasy VI i Zuzanna Borowińska z klasy IV wzięło udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej i Henryka Sienkiewicza”, który odbył się w SP nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie. Występy naszych dzieci zakończyły się sukcesem – Rafał zajął III miejsce, natomiast Zuzia otrzymała wyróżnienie. Z kolei ci sami uczniowie oraz ich koledzy – Gaweł Chwaszczewski, Emilia Pyda i Aleksandra Pawlik zaprezentowali swoje talenty na 35 Małym Konkursie Recytatorskim, który odbył się 22 kwietnia w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Aleksandra Pawlik, która reprezentowała naszą szkołę w zmaganiach powiatowych wyżej wymienionego konkursu, jakie miały miejsce 10 maja w Opolu Lubelskim. Wszystkim recytatorom życzymy dalszych sukcesów.