XXXVII Mały Konkurs Recytatorski

7 maja odbyły się w naszej szkole eliminacje do gminnego etapu XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w zmaganiach wzięło udział aż 26 recytatorów. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: klasy I – III i klasy IV – VI. W pierwszej kategorii najlepsi okazali się trzej chłopcy: Hubert Witkowski, Karol Dacka i Damian Lewtak, w drugiej zaś: Kinga Czarnota, Kinga Koma. Jakub Wojtaszko, Lena Szuwalska i Zofia Kocon. Wybrani recytatorzy mieli reprezentować szkołę w eliminacjach gminnych.

14 maja w Centrum Kultury Promocji i Turystyki odbyły się przesłuchania, które miały wyłonić reprezentantów na szczebel powiatowy wyżej wymienionego konkursu. Z naszej szkoły został zakwalifikowany Karol Dacka z klasy III. Lena Szuwalska z kl. V otrzymała wyróżnienie.

Życzymy dalszych sukcesów !