Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów.
Z wielką satysfakcją i dumą informujemy, iż uczniowie z naszej szkoły w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt i 3×3 chłopców byli najlepsi i reprezentowali gminę na zawodach powiatowych, które odbyły się 4 maja 2026 r. Drużyna chłopców wywalczyła III miejsce, a drużyna dziewcząt okazała się najlepsza. Zajęła I miejsce i reprezentowała powiat opolski na zawodach rejonowych w Lubartowie, które odbyły się 6 maja 2026 r. Dziewczęta zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce 3×3 dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w rywalizacji sportowej i życzymy kolejnych sukcesów.




