Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów.

Z wielką satysfakcją i dumą informujemy, iż uczniowie z naszej szkoły w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt i 3×3 chłopców byli najlepsi i reprezentowali  gminę na zawodach powiatowych, które odbyły się 4 maja 2026 r. Drużyna chłopców wywalczyła III miejsce, a drużyna dziewcząt okazała się najlepsza. Zajęła I miejsce i reprezentowała powiat opolski na zawodach rejonowych w Lubartowie, które odbyły się 6 maja 2026 r.  Dziewczęta zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce 3×3 dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w rywalizacji sportowej i życzymy kolejnych sukcesów.