To już 90 wiosna w naszej szkole !

21 marca uczniowie naszej szkoły hucznie i wesoło przywitali upragnioną wiosnę. Poszczególne klasy przygotowały sobie stroje w wybranym kolorze. Uczniowie zrobili kukły z bibuły i słomy przedstawiające odchodzącą zimę. Każda marzanna miała swoje imię nadane przez klasę, która ją wykonała. Odbyły się też zabawne konkursy. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć wielkanocne jajka ukryte na terenie szkoły. Grupa, która odnalazła najwięcej jajek, nie miała problemów z rozszyfrowaniem zagadki. Hasło brzmiało następująco: „To już dziewięćdziesiąta wiosna w naszej szkole” i było związane z jubileuszem, jaki będzie obchodziła nasza placówka w bieżącym roku.

Następnie udaliśmy się na spacer wokół szkoły. Wszyscy uczniowie wesoło śpiewali i prezentowali swoje kukły, pożegnali zimę, a przywitali wiosnę! – Red. uczniowie klasy 5