Walentynki 2018

Tradycyjnie walentynki to święto zakochanych, ale coraz częściej traktuje się je jako okazję do wyrażania ciepłych uczuć także wobec przyjaciół. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu zostało ustawione czerwone pudełko, do którego uczniowie wrzucali swoje kartki, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. 14 lutego uczniowie pełniący funkcję listonoszy walentynkowej poczty rozdawali korespondencję ich adresatom. W tym dniu wielu uczniów i nauczycieli ubrało się na czerwono, żeby podkreślić swym strojem charakter święta.

Takie słodkie święto nie mogło się również obejść bez kącika ze słodkościami, na którym można było kupić pyszne babeczki, pierniczki i inne łakocie przygotowane przez mamy uczennic z klasy III.

W przeddzień walentynek, 13 lutego Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę walentynkową, na której bawili się młodsi uczniowie naszej szkoły.

Walentynki przyniosły wszystkim w szkole dużo radości . Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas te drobne gesty, na jakie zdobyliśmy się w tym dniu wobec innych.

Serdecznie dziękujemy Paniom: M. Chyła, K. Marczyńskiej, M. Chyła, D. Parczyńskiej i A. Puciłowskiej za upieczenie pysznych łakoci.

Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Renatą Rybicką