Jasełka w OSP Kraczewice

6 stycznia 2018 r. z okazji Święta Objawienia Pańskiego uczniowie i absolwenci naszej szkoły (gimnazjaliści, licealiści) uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w Kościele pw. NSPJ w Kraczewicach, po której wraz z orszakiem Trzech Króli, zaproszonymi gośćmi i przybyłymi parafianami udali się do remizy OSP w Kraczewicach, aby jeszcze raz przeżyć tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia poprzez udział w Jasełkach wyreżyserowanych przez Adę Cięszczyk – absolwentkę naszej szkoły, obecnie uczennicę liceum w Lublinie.

Po przedstawieniu był czas na noworoczne życzenia, wspólne kolędowanie wraz ze Scholą z Kraczewic i kolędnikami z Kolonii Poniatowa oraz poczęstunek.

Radością napawa fakt, że absolwenci naszej szkoły angażują się w życie społeczności lokalnej, kultywują tradycje i wspólnie organizują różne uroczystości.