Dzień Mamy i Taty w oddziałach przedszkolnych

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra i ciepła rodzinnego. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Zadaniem przedszkola jest więc  pielęgnowanie  więzi między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.

Z tej właśnie okazji w naszym przedszkolu 9 czerwca 2017 r. odbyła się wielka uroczystość dla rodziców. Dzieci z grup przedszkolnych śpiewały wzruszające piosenki, recytowały wiersze, pięknie tańczyły.  Po części artystycznej w dowód swojej miłości dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które same wykonały. Na koniec odbył się słodki poczęstunek: lody i ciasteczka. Rodzice byli bardzo dumni ze swych pociech. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. – red. wych. J. Witkowska