Boże Narodzenie

Uczniowie naszej szkoły brali czynny udział w parafialnych obchodach Bożego Narodzenia.
Parafia p.w. N. S. P. J. w Kraczewicach zorganizowała konkurs na szopkę bożonarodzeniową. I miejsce w tym konkursie zdobyła Natalia Gąska – ucz. kl.V, III miejsce zdobyła Wiktoria Puciłowska – ucz. kl. I. Wyróżnienie zdobył Sebastian Gąska – ucz. kl. III. Gratulujemy !
Nasi uczniowie wraz ze starszymi kolegami ze scholi i ministranci postanowili odnowić stare zwyczaje. Jako kolędnicy z dobrymi życzeniami odwiedzali domy mieszkańców Kraczewic.
6 stycznia 2016 roku dzieci w pięknych kolorowych strojach wzięły udział we Mszy Świętej. Potem wraz z orszakiem Trzech Króli, który po raz pierwszy był organizowany w naszej parafii, przeszli do remizy OSP. Tam przy pełnej sali widzów przedstawiły jasełka. Po przedstawieniu było wspólne kolędowanie ze scholą i chórem parafialnym. Podczas obchodów dziećmi z naszej szkoły kierował i opiekował się ks. Maksymilian Robak. – red. A. Cięszczyk