Choinka Szkolna 2018

W sobotę 20 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Uczestnicy imprezy spotkali się o godz. 15:00 na sali gimnastycznej, która była pięknie udekorowana białymi ozdobami z papieru – choinkami, gwiazdkami wykonanymi przez uczniów pod kierunkiem pani Eweliny Borowskiej – Tarczyńskiej, nauczycielki plastyki. Do tańca przygrywał didżej, który prezentował różnego rodzaju muzykę. Było disco polo oraz najpopularniejsze przeboje minionego roku. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najwięcej emocji wśród tancerzy wywołał oczywiście utwór Sławomira pt. „Miłość w Zakopanem”. Samorząd Uczniowski przygotował wiele ciekawych konkursów, np. taniec na gazecie, jedzenie jabłek umocowanych na sznurku, taniec z balonami i z krzesełkami. Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody i gromkie brawa. Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Były więc pyszne pączki i ciepła herbata. Następnie uczestnicy imprezy ruszyli do tańca. Na uwagę zasługiwały kolorowe stroje i ciekawe przebrania. Zabawa trwała do godz.18:00. Zmęczeni, ale niesamowicie szczęśliwi uczniowie naszej szkoły rozeszli się do domów. Już teraz myślą o następnej zabawie choinkowej, która odbędzie się dopiero za rok. – Red. uczniowie kl. 6 i 7.